040 169 1774

VANHA PORVOONTIE 2,

04600 MÄNTSÄLÄ

HYRYLÄNTIE 9,

04300 TUUSULA

Auktorisoitu tilitoimisto - Suomen Taloushallintoliitto ry:n auktorisoima jäsentilitoimisto

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä taloushallintoalan kokeneeseen ammattilaiseen. Yhteyttä saat helposti puhelimitse tai oheisella lomakkeella.

Uudenmaan Yritystilipalvelu Oy

Vanha Porvoontie 2
04600 Mäntsälä

Phone: 040 169 1774

Email: eija.raunio@yritystilipalvelu.fi

Tuusula

Hyryläntie 9, 04300 Tuusula

Phone: 040 162 2686

Yhteydenottolomake

Henkilöstö

Eija Raunio
Toimitusjohtaja
kirjanpitäjä, KLT
040 169 1774
eija.raunio@yritystilipalvelu.fi

Kaija Seppälä
Toimistopäällikkö
kirjanpitäjä, KLT
040 162 9796
kaija.seppala@yritystilipalvelu.fi

Maarit Puro-Kataja

kirjanpitäjä, KLT
040 169 1775
maarit.puro-kataja@yritystilipalvelu.fi

Satu Kultanen
kirjanpitäjä
040 1513 508
satu.kultanen@yritystilipalvelu.fi

Marja-Leena Yli-Hakala
kirjanpitäjä, KLT
040 162 2210
marja-leena.yli-hakala@yritystilipalvelu.fi

Sofia Söderblom
kirjanpitäjä
040 162 4692
sofia.soderblom@yritystilipalvelu.fi

Marianne Pesonen
palkka-asiantuntija
040 162 4898
marianne.pesonen@yritystilipalvelu.fi

Anne Holmberg
kirjanpitäjä
040 162 2686
anne.holmberg@yritystilipalvelu.fi

MÄNTSÄLÄ

TUUSULA

Soita meille 040 169 1774